Privatumo politika

Mes saugome vartotojų privatumą ir nerenkame informacijos (tokios kaip asmeniniai duomenys, el. pašto adresas, IP adresas, įmonės pavadinimas), išskyrus tuos atvejus, kai vartotojas sąmoningai šiuos duomenis pateikia pats. Be aiškaus jūsų sutikimo mes neteikiame duomenų trečiosioms šalims tiesioginės rinkodaros tikslais. Pranešimai ir pasiūlymai gali būti pateikiami tik vartotojui sutikus ir neviršijant privatumo taip, kaip tai nuodyta Lietuvos Respublikos įstatymuose.
 
Google Analytics paslauga
Mes naudojamės Google Analytics paslauga, kuri generuoja su mūsų interneto svetaine susijusią informacija ir kuria ataskaitas. Google privatumo politika prieinama čia
http://www.google.com/privacypolicy.html
 
Elektroninių šiukšlių politika
Mes garantuojame, kad Jūsų elektroninio pašto adresai nebus naudojami el. pašto šiukšlinimui (SPAM’o siuntimui) – vartotojai negaus laiškų:
su negaliojančiomis arba suklastotomis elektroninių laiškų antraštėmis;
su negaliojančiais arba nesančiais simbolinių adresų srities (domenų) pavadinimais;
kitais klaidinančio adresavimo būdais;
talpinančių klaidinančią arba melagingą informaciją Temos eilutėje;
teikiančių klaidinantį arba melagingą turinį elektroniniame laiške;
pažeidžiančių teikiamas paslaugas.
 
Slapukų politika
Mes naudojame slapukus (angl. cookies). Galite uždrausti slapukų naudojimą koreguodami savo naršyklės nustatymus, tačiau išjungimas gali paveikti mūsų svetainės funkcionalumą, todėl rekomenduojame slapukų neišjungti.
 
Trečiųjų šalių interneto svetainės
Šioje interneto svetainėje yra nuorodų į kitas interneto svetaines ir socialinius tinklus. Mes nesame atsakingi už trečiųjų šalių interneto tinklalapių turinį ir privatumo užtikrinimo principus.
 
Privatumo politikos keitimas
Mes galime atnaujinti privatumo politiką paskelbdami naują versiją savo interneto svetainėje. Kartkartėmis Jūs turėtumėte peržiūrėti šį puslapį, kad įsitikintumėte, ar sutinkate su pasikeitimais.
 
Jei turite klausimų dėl šios svetainės privatumo politikos nuostatų galite susisiekti kontaktuose nurodytais būdais.